ABG FILAMENTS

Hayal Et   Tasarla   Gerçekleştir

About Photo

Benzersiz Kalite, 0.01 mm Tolerans, Pürüzsüz Yüzeyler

ABG Filament size en kaliteli filamentleri en uygun fiyatlarla sunar. Sektörlerinin liderleri ham madde üreticilerinden alınan saf hammedeler, gıdaya uygun boyar maddeler ile renklendirilir, özel formüllerimizle zenginleştirildikten sonra REACH ve ROSH standartlarına uygun filamentlerimiz tüm dünyadaki kullanıcılarımıza gururla sunulur. Sadece tasarlaması 1 yıldan daha fazla süre alan özel üretim hattımızda en kaliteli parçalar ve en yeni otomasyon teknolojileri kullanılmıştır. Bu sayede seri üretimde hata oranını sıfıra yaklaştırıp, her zaman en kaliteli ürünü, median 0.01 mm tolerans ile size sunuyoruz.

7/24 teknik destek alabileceğiniz ülkemizin bir çok şehrindeki bayi veya direkt bizden, her zaman en kaliteli filamenti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Hemen Al!

Üretim Basamaklarımız

Her seride bu dört basamağa göre üretim yaparız.

Bütün üretim planlanır ve formülasyonlar doğrulanır
Üretime geçilir ve filamentlerimizin kalitesini arttıran adımlar uygulanır.
Test edilir ve kendi kullanacağımız kalite olmayan ürünler imhaya ayrılır
Ürünler müşterilere sevk edilir ve memnuniyetleri takip edilir.

Özel Üretim Hattı

Benzersiz Tasarım

Üretim hattımız başka amaçla yapılan bir makinenin tekrar yapılandırılmasıyla değil, tamamen 3 boyutlu yazıcılara filament üretmek amacıyla sıfırdan tasarlanmıştır. En kaliteli ham maddeler ve özel zenginleştirici formülasyonlarımız ile, rakipsiz filamentler üretmemizi ve müşterilerimizin en rahat ve kolay baskıları almasını sağlar.

Eşsiz Mühendislik

Gelişmiş ölçüm ve kayıt sistemleri, üç bölmeli soğutma ve renk eşleme özellikleri ile, 0.01 mm median sapma ile en iyi filament üretilir..

Yüksek Kalite

Saf Ham Maddeler

Tüm ham maddeler Amerika ve Avrupa'dan, sektörlerinin lideri hammade üreticilerinden tedarik edilir. Üretimin her santimetresi saniyede 10 kere ölçülür ve kalite standartlarımıza uymayan ürünler imhaya gönderilir, enjeksiyoncular tarafından geri dönüşüme uğrarlar ve asla müşterilerimize satılmazlar. Tüm boyar maddeler ve zenginleştiriciler kendi formülasyonumuzdur.

Pürüzsüz Yüzeyler

0.01mm tolerans ve yüksek kaliteli ham maddeler sayesinde baskılarınız enjeksiyon kalıbından alınmış gibi yüksek çözünürlüklü baskılarda pürüzsüzdür.

Ofis Adresi

Konur Sokak 73/5 Ankara/Turkiye

Fabrika Adresi

Gersan Sanayi Sitesi 2308 Sokak No:68

İletişim

Turkiye: ozgur.arslan@abgfilament.com Tel: +90 543 932 0 102

İhracat: export@abgfilament.com Tel: +90 533 232 6 444

Genel: info@abgfilament.com Tel: +90 312 390 8 333

Sipariş veya destek için bizi arayın.